Choď na obsah Choď na menu
 


Trenirky z mäsa!!!!

21. 10. 2008

 

Trenírky z mäsa pre viceprezidenta USA

 

Americký umelec vytvoril originálny kus oblečenia- krátke nohavice vyrobené z mäsa. Tridsaťštyri ročný Kasey McMahon z Los Angeles uviedol, že nohavice vymyslel pre amerického viceprezidenta Dicka Cheneyho.

"Určite presne padnú na postavu Dicka Cheneyho. Myslím, že v nich bude vyzerať dosť príťažlivo," povedal McMahon.

McMahon poslal návod ako nohavice vyrobiť na webovú stránku. V návode nájdete aj rady, kde kúpiť mäso, ako ho sušiť a ako najlepšie lepiť a zošiť kúsky mäsa do tvaru nohavíc.

"Buďte pripravení, že nohavice budú ťažké. Avšak je to úžasný darček pre akúkoľvek príležitosť- špeciálne pre Dicka Cheneyho," dodal McMahon.

Mäsové nohavice nie sú prvou nezvyčajnosťou, ktorú McMahon vytvoril. Jeho predchádzajúcou originalitou je napríklad počítač, ktorý je ukrytý v mŕtvom bobrovi.

 

Absurdita už nepozná medze. Je mi totálne zle z toho čo čítam. Rozum sa mi pozastavuje nad tým, aký je tento svet hlúpy. Všetci si zatvárajú oči a žijú si svoj nádherný idilický život s ružovými okuliarmi na nose. Dokážu sa len sťažovať, nadávať a z nudy robiť veci, čo nemajú medze! Prečo však k tomu využívajú zvieratá???

 

myška

bobrík